بعد از اینکه سرورهای وبلاگی که داشتم به دلایل نامعلوم، دسترسی پنل وبلاگ‌ها رو از بین برد و اکثر وبلاگ‌ها رو هم از دسترس خارج کرد(حالا بگذریم که کدوم سرویس دهنده و این حرفا)، چند سالی می‌شد که دیگه به سمت وبلاگ‌نویسی برنگشته بودم! 

تو این چند سال خیلی شک و تردید داشتم که وبلاگ‌نویسی رو دوباره شروع کنم یا نه اما بلاخره اسفند ماه امسال وبلاگ‌نویسی رو توی بستر بیان شروع کردم و این جرقه نهایی رو مدیون اونجانب هستم، هر چند که یک دعوت رسمی نبود اما دیدن وبلاگی که داشت و اون شور و اشتیاق  یک دعوت شاید غیررسمی بود برای اینجانب و‌ برای شروعی دوباره تصمیمم رو نهایی کردم!!!

به هر حال خوشحالم بابت این اتفاق و این شد که «اینجانب ناشناس» توی بستر بیان متولد شد :-) 

شاید منطقی تر بود که این نوشته‌ رو در تاریخ یک سالگی وبلاگ بنویسم و به اشتراک بزارم اما چون در حقیقت قصد اینجانب از نوشتن این مطلب برای تشکر خشک و خالی نیست و اصل ماجرا درادامه متن منتظرتون هست، با خودم گفتم چه بهتر که زودتر بیانش کنم!

مقدمه طولانی و شاید حوصله سربری شد ولی قول میدم (در حقیقت نمی‌تونم قول بدم پس امیدوارم که-)- توی ادامه نوشته خستگی خوندن این نوشته بلند بالا از تنتون دربره و بریم سر اصل ماجرا.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بیمه ایران نمایندگی نوبنیاد پیش دبستانی و دبستان پسرانه غیر دولتی اَدبستان نرم افزار مدیریت مطب وکلینیک رایگان دانلود تحقیق بلانک داو asdasdasda گلچين مطالب اينترنتي بایگانی تجارب زندگی آپشن خودرو | استریو آرام