وقتی یکم دقت می‌کنم به زندگیامون میبینم ماها زندگی نکردیم! 
زندگی کردن رو یاد نگرفتیم فقط سپری کردن روزا رو یاد گرفتیم.‌

می‌دونم خیلی مشکلات هست و مخصوصا تو این دوره زمانی برای اکثریتمون حال و حوصله نمونده اما با خیلی چیزهای کوچیک میشه خوش بود!

رابطه ای که شروع کرده بودم به قدری زود تموم شد که تو دسته «دلتنگی اینجانب» فقط یک نوشته موجوده!
با توجه به وضعیت ای که برام پیش اومد (مطالعه نوشته مثبت یا منفی) این چند وقت سعی کردم بیشتر از همیشه فکر کنم. به این فکر کنم که چقد کم بودیم تو همچی.
غذا های خوشمزه زیادی اون بیرونه که با یه هزینه نسبتا کم میشه امتحان کرد.
فیلم های مفهومی و عاشقانه و استراتژیک خوبی هستن که هنوز ندیدیم.
موسیقی های خوب، کتاب های خوب.

احساس های خوب؛ چقدر الکی همدیگه رو اذیت کردیم به زندگی همدیگه حسودی کردی و چقدر الکی عشق رو درست تجربه نکردیم، دوستی رو درست تجربه نکردیم، زندگی رو درست تجربه نکردیم.

دلم خوش نیست! تو هم اگه تو موقعیت من بودی و کلمه «نابودی» و «مرگ» رو تو چند قدمیت حس می‌کردی، راحت تر حرفم رو می‌فهمیدی.

تو خوب بودن و تو درست زندگی کردن مثل من برای دسته «دلتنگی اینجانب» کم نباشیم. یه روزی میایین میبینی چقد کم گذاشتی.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : درست ,زندگی ,تجربه ,میشه ,خیلی ,درست تجربه ,تجربه نکردیم، ,چقدر الکی ,«دلتنگی اینجانب» ,دسته «دلتنگی ,درست تجربه نکردیم، ,دسته «دلتنگی اینجانب»
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فیت مکس فور یو نهایت تناسب اندام شما لینک یاب Nemesis World رشته مدیریت صنعتی معرفی جاذبه های گردشگری ایران و جهان نـــــــوجــــــوان مــــن مطالب مفید پنجره نسیم Art_cake Robin